Nowa płaska blachodachówka modułowa RUUKKI HYYGGE - to innowacyjny produkt, który  dzięki swojej prostej i eleganckiej formie, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów z wyszukanym i nowoczesnym gustem architektonicznym.

Ruukki Hyygge dostępna jest w dwóch wariantach: z przetłoczeniami i bez przetłoczeń. Dzięki temu możemy uzyskać trzy różne wzory pokrycia dachowego, dopasowując układ paneli do własnego gustu i tym samym cieszyć się dokładnie takim dachem, jaki sobie wymarzyliśmy. 

:)

Ruukki Hygge produkowane jest w trzech najpopularniejszych kolorach: grafitowy, antracytowy i czarny.

Do produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości skandynawską stal, pochodzącą ze szwedzkiego koncernu SSAB. Blacha o grubości 0,6 mm powlekana jest nowoczesną powłoką GreenCoat Purex. Lekko matowa powłoka jest bardzo odporna na zarysowania oraz wpływ promieniowania słonecznego. Ruukki® Hyygge dostępne jest w klasie jakości Ruukki 40, co między innymi oznacza, że produkt posiada 40 lat gwarancji technicznej oraz 15 lat gwarancji estetycznej.

System kompletnych, gotowych obróbek blacharskich zapewnia estetyczny wygląd dachu i gwarantuje jego szczeność i poprane funkcjonowanie.

Uzupełnieniem oferty są również systemowe produkty bezpieczeństwa dachowego jak i produkty do wentylacji.

Zapraszamy !!!